Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brodnicy


INSTRUKCJA BIP:

STAŁE ELEMENTY STRONY: 

Informacja o jednostce administracyjnej – poniżej logo Biuletynu, na czerwonym pasku widnieje nazwa jednostki, która prezentuje Biuletyn. 

Menu podmiotowe – menu, w którym znajdą Państwo informacje o strukturze organizacyjnej jednostki. Po kliknięciu na jeden z elementów menu, po środku strony pojawią się informacje zawarte w nim. 

Szukaj – element strony służący do wyszukiwania za pomocą słów kluczowych. Wpisz w okienku szukany tekst, a następnie kliknij „szukaj”. 


ELEMENTY ZMIENNE: 

Linki - dalsze przemieszczanie się w ramach struktury jednostki (między stronami Biuletynu) umożliwiają linki. Link, jest to aktywny tekst lub obrazek. Po kliknięciu na niego otwiera się strona, z którą jest on powiązany. 

Pobieranie plików – w Biuletynie znajdują się również treści zapisane w plikach. W ten sposób zapisane są zazwyczaj dokumenty o dużej objętości, oraz treści o specyficznym przeznaczeniu (np. wnioski do pobrania, druki). Po kliknięciu na link prowadzący do pliku zazwyczaj (zależy od przeglądarki internetowej) otwiera się okno, w którym możemy wybrać, co chcemy zrobić z plikiem – pobrać, czy otworzyć.

Wersja do druku Wersja do druku

Liczba odsłon:307
Treść wprowadził(a): Zienkowska Monika, 2016-09-01 12:41:43
Treść wytworzył(a): [brak danych], [brak danych]
Poprzednia wersja dokumentu z dnia: 2016-09-01 12:41:13